
|
|
Happy BirthdayAugust 26, 1982 |
|
|
Birthplace
N/A |
|
|
Age
38 years old |
|
|
Birth Sign
Virgo |
| Net Worth | |
|---|---|
| Net Worth in 2021 | $6 Million |
| Annual Earnings | N/A |
| Assets | N/A |
| Basic Info | |
|---|---|
| Full Real Name | John Edmund Mulaney |
| Date of Birth |
August 26, 1982 |
| Age | 38 years old |
| died | 0000-00-00 |
| Birthday | August 26 |
| Yers of Birth | 1982 |
| Nick Name | John |
| Family Name | Mulaney |
| Birth Place | Chicago, Illinois, United States |
| Residence | USA |
| Gender | Male |
| Profession | Comedian |
| Nationality | American |
| Ethnicity | White |
| Fluently Speaks | N/A |
| Religion | Christianity |
| Personal Life | |
|---|---|
| Marital Status | Married |
| Partner | No (Married) |
| Spouse | N/A |
| Son(s) | N/A |
| Daughter(s) | N/A |
| Physical Stats | |
|---|---|
| Height (in feets) | 6′ 1″ |
| Weight (in kgs) | 65 kg |
| Height (in meters) | 1.85 m |
| Weight (in lbs) | 143 lbs |
| Bust Waist Hip | N/A |
| Measurements | Not Known |
| Hair Color | N/A |
| Eye Color | N/A |
| Shoe Size | N/A |
| Tatoo | N/A |
| Family | |
|---|---|
| Father | Charles W. Mulaney Jr. |
| Mother | Ellen Mulaney |
| Brother(s) | N/A |
| Sister(s) | N/A |
| Garndfather | N/A |
| Grandmother | N/A |
| Signs | |
|---|---|
| Sun Sign | Virgo |
| Star Sign | N/A |
| Birth Sign Duality | N/A |
| Birth Sign Modality | N/A |
| Education | |
|---|---|
| Highest Qulification | Graduated in English literature |
| High School | St. Clement School |
| College | Not Known |
| University | Georgetown University |
| Awards | ||||
|---|---|---|---|---|
| Under Research | ||||