| Net Worth | |
|---|---|
| Net Worth in 2021 | $1 million |
| Annual Earnings | $83 thousand |
| Assets | Will update |
| Basic Info | |
|---|---|
| Full Real Name | Sarah Ashley Toups |
| Date of Birth |
November 17, 1995 |
| Age | 25 years old |
| died | 0000-00-00 |
| Birthday | November 17 |
| Yers of Birth | 1995 |
| Nick Name | Sarati |
| Family Name | Toups |
| Birth Place | Texas, United States |
| Residence | California, United States |
| Gender | Female |
| Profession | Actor, Model, TikToker |
| Nationality | American |
| Ethnicity | White |
| Fluently Speaks | N/A |
| Religion | Christianity |
| Personal Life | |
|---|---|
| Marital Status | Married |
| Partner | N/A |
| Spouse | Jesse Callahan |
| Son(s) | Not yet born |
| Daughter(s) | Not given birth |
| Physical Stats | |
|---|---|
| Height (in feets) | 5 feet and 6 inches |
| Weight (in kgs) | 54 kg |
| Height (in meters) | 1.7 m |
| Weight (in lbs) | 119 lbs |
| Bust Waist Hip | N/A |
| Measurements | 34-26-34 |
| Hair Color | Brown |
| Eye Color | Green |
| Shoe Size | N/A |
| Tatoo | None |
| Family | |
|---|---|
| Father | No information |
| Mother | Not disclosed |
| Brother(s) | Seth Ashley |
| Sister(s) | Not known |
| Garndfather | Not mentioned |
| Grandmother | Not revealed |
| Signs | |
|---|---|
| Sun Sign | Scorpio |
| Star Sign | N/A |
| Birth Sign Duality | N/A |
| Birth Sign Modality | N/A |
| Education | |
|---|---|
| Highest Qulification | Graduate |
| High School | Local high school |
| College | Not attended |
| University | Not enrolled |
| Awards | ||||
|---|---|---|---|---|
| Under Review | ||||