
|
|
Happy BirthdayMay 16, 2003 |
|
|
Birthplace
N/A |
|
|
Age
18 years old |
|
|
Birth Sign
Taurus |
| Net Worth | |
|---|---|
| Net Worth in 2021 | $200 thousand |
| Annual Earnings | $16 thousand |
| Assets | Will Update |
| Basic Info | |
|---|---|
| Full Real Name | Mattia Polibio |
| Date of Birth |
May 16, 2003 |
| Age | 18 years old |
| died | 0000-00-00 |
| Birthday | May 16 |
| Yers of Birth | 2003 |
| Nick Name | Mattia |
| Family Name | Polibio |
| Birth Place | New Jersey, United States |
| Residence | Totowa, New Jersey |
| Gender | Male |
| Profession | TikToker, Athlete, Instagram Star |
| Nationality | American |
| Ethnicity | Italian-American |
| Fluently Speaks | N/A |
| Religion | Christianity |
| Personal Life | |
|---|---|
| Marital Status | Unmarried |
| Partner | Cynthia Parker |
| Spouse | N/A |
| Son(s) | Not Yet Born |
| Daughter(s) | Not Given Birth |
| Physical Stats | |
|---|---|
| Height (in feets) | 5 feet and 10 inches |
| Weight (in kgs) | 71 kg |
| Height (in meters) | 1.78 m |
| Weight (in lbs) | 156 lbs |
| Bust Waist Hip | N/A |
| Measurements | 42-30-35 |
| Hair Color | Brown |
| Eye Color | Hazel Brown |
| Shoe Size | N/A |
| Tatoo | None |
| Family | |
|---|---|
| Father | Not Mentioned |
| Mother | Not Disclosed |
| Brother(s) | Gianluca Polibio |
| Sister(s) | No Sister |
| Garndfather | Not Divulged |
| Grandmother | Not Presented |
| Signs | |
|---|---|
| Sun Sign | Taurus |
| Star Sign | N/A |
| Birth Sign Duality | N/A |
| Birth Sign Modality | N/A |
| Education | |
|---|---|
| Highest Qulification | Still Attending School |
| High School | Passiac Valley High School |
| College | Not Attended |
| University | Not Enrolled |
| Awards | ||||
|---|---|---|---|---|
| Under Review | ||||