| Net Worth | |
|---|---|
| Net Worth in 2021 | $2 million |
| Annual Earnings | $165 thousand |
| Assets | House In Macomb County |
| Basic Info | |
|---|---|
| Full Real Name | Katie McKinley Betzing |
| Date of Birth |
September 10, 1997 |
| Age | 23 years old |
| died | 0000-00-00 |
| Birthday | Setember 10 |
| Yers of Birth | 1997 |
| Nick Name | Katie, Beauty Guru |
| Family Name | Betzing |
| Birth Place | Romeo, Michigan, United States |
| Residence | Macomb County |
| Gender | Female |
| Profession | YouTuber, Vlogger |
| Nationality | American |
| Ethnicity | White |
| Fluently Speaks | N/A |
| Religion | Christianity |
| Personal Life | |
|---|---|
| Marital Status | Engaged |
| Partner | N/A |
| Spouse | Not Married Yet |
| Son(s) | Not Gave Birth |
| Daughter(s) | No Daughter |
| Physical Stats | |
|---|---|
| Height (in feets) | 5 feet and 8 inches |
| Weight (in kgs) | 57 kg |
| Height (in meters) | 1.73 m |
| Weight (in lbs) | 126 lbs |
| Bust Waist Hip | N/A |
| Measurements | 33-24-34 |
| Hair Color | Ombre |
| Eye Color | Green |
| Shoe Size | N/A |
| Tatoo | Tatoo On Middle Finger |
| Family | |
|---|---|
| Father | Doug Betzing |
| Mother | Karen Betzing |
| Brother(s) | Andrew |
| Sister(s) | Elizabeth 'Biz' Reagan Betzing and Jasmine |
| Garndfather | Not Avaialable |
| Grandmother | Unknown |
| Signs | |
|---|---|
| Sun Sign | Virgo |
| Star Sign | N/A |
| Birth Sign Duality | N/A |
| Birth Sign Modality | N/A |
| Education | |
|---|---|
| Highest Qulification | Graduate In Advertisement And Business Management |
| High School | Romeo High School |
| College | Not Enrolled |
| University | University Of Mcihigan |
| Awards | ||||
|---|---|---|---|---|
| Under Review | ||||