
|
|
Happy BirthdayJuly 3, 1996 |
|
|
Birthplace
N/A |
|
|
Age
25 years old |
|
|
Birth Sign
Cancer |
| Net Worth | |
|---|---|
| Net Worth in 2021 | $2 million |
| Annual Earnings | N/A |
| Assets | N/A |
| Basic Info | |
|---|---|
| Full Real Name | Jason Steven Genao |
| Date of Birth |
July 3, 1996 |
| Age | 25 years old |
| died | 0000-00-00 |
| Birthday | July 3 |
| Yers of Birth | 1996 |
| Nick Name | Joseph |
| Family Name | Genao |
| Birth Place | New Jersey |
| Residence | Los Angeles, California |
| Gender | Male |
| Profession | Actor |
| Nationality | American |
| Ethnicity | Dominican-American |
| Fluently Speaks | N/A |
| Religion | Christianity |
| Personal Life | |
|---|---|
| Marital Status | Unmarried |
| Partner | Currently single |
| Spouse | N/A |
| Son(s) | N/A |
| Daughter(s) | N/A |
| Physical Stats | |
|---|---|
| Height (in feets) | 5′ 2″ |
| Weight (in kgs) | 55 kg |
| Height (in meters) | 1.57 m |
| Weight (in lbs) | 121 lbs |
| Bust Waist Hip | N/A |
| Measurements | 36-30-32 |
| Hair Color | N/A |
| Eye Color | N/A |
| Shoe Size | N/A |
| Tatoo | N/A |
| Family | |
|---|---|
| Father | Unknown |
| Mother | Not made public |
| Brother(s) | David GenaoDanny Genao |
| Sister(s) | No |
| Garndfather | N/A |
| Grandmother | N/A |
| Signs | |
|---|---|
| Sun Sign | Cancer |
| Star Sign | N/A |
| Birth Sign Duality | N/A |
| Birth Sign Modality | N/A |
| Education | |
|---|---|
| Highest Qulification | Graduate |
| High School | Jersey City High School |
| College | William L. Dickinson High School |
| University | Not enrolled |
| Awards | ||||
|---|---|---|---|---|
| Under Research | ||||