
|
|
Happy BirthdaySeptember 3, 2008 |
|
|
Birthplace
N/A |
|
|
Age
12 years old |
|
|
Birth Sign
Virgo |
| Net Worth | |
|---|---|
| Net Worth in 2021 | $500 Thousand |
| Annual Earnings | N/A |
| Assets | N/A |
| Basic Info | |
|---|---|
| Full Real Name | Ronald Kurzawa |
| Date of Birth |
September 3, 2008 |
| Age | 12 years old |
| died | 0000-00-00 |
| Birthday | September 3 |
| Yers of Birth | 2008 |
| Nick Name | RonaldOMG |
| Family Name | Kurzawa |
| Birth Place | Canada |
| Residence | Canada |
| Gender | Male |
| Profession | Gamer, Content Creator |
| Nationality | Canadian |
| Ethnicity | White |
| Fluently Speaks | N/A |
| Religion | Christianity |
| Personal Life | |
|---|---|
| Marital Status | Unmarried |
| Partner | Not Any |
| Spouse | N/A |
| Son(s) | N/A |
| Daughter(s) | N/A |
| Physical Stats | |
|---|---|
| Height (in feets) | 4′ 8″ |
| Weight (in kgs) | 38 kg |
| Height (in meters) | 1.42 m |
| Weight (in lbs) | 83 lbs |
| Bust Waist Hip | N/A |
| Measurements | Unknown |
| Hair Color | Blonde |
| Eye Color | Brown |
| Shoe Size | N/A |
| Tatoo | No |
| Family | |
|---|---|
| Father | Freddy Kurzawa |
| Mother | Not Known |
| Brother(s) | N/A |
| Sister(s) | N/A |
| Garndfather | Under Research |
| Grandmother | Will Update |
| Signs | |
|---|---|
| Sun Sign | Virgo |
| Star Sign | N/A |
| Birth Sign Duality | N/A |
| Birth Sign Modality | N/A |
| Education | |
|---|---|
| Highest Qulification | Not Konwn |
| High School | Unknown |
| College | Not Found |
| University | Not Relevant |
| Awards | ||||
|---|---|---|---|---|
| Under Research | ||||