
|
|
Happy BirthdayJune 15, 2006 |
|
|
Birthplace
N/A |
|
|
Age
15 years old |
|
|
Birth Sign
Gemini |
| Net Worth | |
|---|---|
| Net Worth in 2021 | $50 thousand |
| Annual Earnings | N/A |
| Assets | N/A |
| Basic Info | |
|---|---|
| Full Real Name | Ree Kid (Pseudonym) |
| Date of Birth |
June 15, 2006 |
| Age | 15 years old |
| died | 0000-00-00 |
| Birthday | June 15 |
| Yers of Birth | 2006 |
| Nick Name | Ree Kid |
| Family Name | Unavailable |
| Birth Place | Australia |
| Residence | Australia |
| Gender | Male |
| Profession | Gamer, Streamer, Social Media Star |
| Nationality | Australian |
| Ethnicity | White |
| Fluently Speaks | N/A |
| Religion | Christian |
| Personal Life | |
|---|---|
| Marital Status | Unmarried |
| Partner | Single |
| Spouse | N/A |
| Son(s) | N/A |
| Daughter(s) | N/A |
| Physical Stats | |
|---|---|
| Height (in feets) | 5′ 2″ |
| Weight (in kgs) | 45 kg |
| Height (in meters) | 1.57 m |
| Weight (in lbs) | 99 lbs |
| Bust Waist Hip | N/A |
| Measurements | Will update |
| Hair Color | N/A |
| Eye Color | N/A |
| Shoe Size | N/A |
| Tatoo | N/A |
| Family | |
|---|---|
| Father | Not Known |
| Mother | Not Made Public |
| Brother(s) | N/A |
| Sister(s) | N/A |
| Garndfather | N/A |
| Grandmother | N/A |
| Signs | |
|---|---|
| Sun Sign | Gemini |
| Star Sign | N/A |
| Birth Sign Duality | N/A |
| Birth Sign Modality | N/A |
| Education | |
|---|---|
| Highest Qulification | Still in school |
| High School | Local High School |
| College | Not joined |
| University | Not enrolled |
| Awards | ||||
|---|---|---|---|---|
| Under Research | ||||