| Net Worth | |
|---|---|
| Net Worth in 2021 | $2 million |
| Annual Earnings | $165 thousand |
| Assets | Will Update |
| Basic Info | |
|---|---|
| Full Real Name | Paul James |
| Date of Birth |
June 6, 1981 |
| Age | 40 years old |
| died | 0000-00-00 |
| Birthday | June 6 |
| Yers of Birth | N/A |
| Nick Name | Paul |
| Family Name | James |
| Birth Place | Washington D.C, United States |
| Residence | Washington D.C, United States |
| Gender | Male |
| Profession | Actor |
| Nationality | American |
| Ethnicity | African-American |
| Fluently Speaks | N/A |
| Religion | Christianity |
| Personal Life | |
|---|---|
| Marital Status | Unmarried |
| Partner | Not Provided |
| Spouse | N/A |
| Son(s) | Not Born Yet |
| Daughter(s) | Not Given Birth |
| Physical Stats | |
|---|---|
| Height (in feets) | 5 feet and 11 inches |
| Weight (in kgs) | 75 kg |
| Height (in meters) | 1.8 m |
| Weight (in lbs) | 165 lbs |
| Bust Waist Hip | N/A |
| Measurements | 40-32-30 |
| Hair Color | Black |
| Eye Color | Black |
| Shoe Size | N/A |
| Tatoo | Yes |
| Family | |
|---|---|
| Father | Not Mentioned |
| Mother | Not Divulged |
| Brother(s) | No Brother |
| Sister(s) | Name Not Made Public |
| Garndfather | Not Presented |
| Grandmother | Not Introduced |
| Signs | |
|---|---|
| Sun Sign | Gemini |
| Star Sign | N/A |
| Birth Sign Duality | N/A |
| Birth Sign Modality | N/A |
| Education | |
|---|---|
| Highest Qulification | Graduate |
| High School | Quince Orchard High School |
| College | Not Available |
| University | Syracuse University |
| Socail Profiles | ||||
|---|---|---|---|---|
| Youtube | TikTok | |||
| Awards | ||||
|---|---|---|---|---|
| Under Review | ||||