
|
|
Happy BirthdayNovember 2, 1998 |
|
|
Birthplace
N/A |
|
|
Age
22 years old |
|
|
Birth Sign
Scorpio |
| Net Worth | |
|---|---|
| Net Worth in 2021 | $2.5 million |
| Annual Earnings | $200 thousand |
| Assets | Will Update |
| Basic Info | |
|---|---|
| Full Real Name | Negin Mirsalehi |
| Date of Birth |
November 2, 1998 |
| Age | 22 years old |
| died | 0000-00-00 |
| Birthday | November 2 |
| Yers of Birth | 1998 |
| Nick Name | Negin |
| Family Name | Mirsalehi |
| Birth Place | Amsterdam, Netherlands |
| Residence | Amsterdam |
| Gender | Female |
| Profession | Blogger, Model, YouTuber, Instagram Star |
| Nationality | Dutch/ Netherlanders |
| Ethnicity | Mixed |
| Fluently Speaks | N/A |
| Religion | Catholic |
| Personal Life | |
|---|---|
| Marital Status | Unmarried |
| Partner | N/A |
| Spouse | Not Married Yet |
| Son(s) | Not Relevant |
| Daughter(s) | Not Gave Birth Yet |
| Physical Stats | |
|---|---|
| Height (in feets) | 5 feet and 7 inches |
| Weight (in kgs) | 58 kg |
| Height (in meters) | 1.7 m |
| Weight (in lbs) | 128 lbs |
| Bust Waist Hip | N/A |
| Measurements | 31-22-31 |
| Hair Color | Light Brown |
| Eye Color | Hazel Brown |
| Shoe Size | N/A |
| Tatoo | None |
| Family | |
|---|---|
| Father | Not Known |
| Mother | Name Not Available |
| Brother(s) | No Brothers |
| Sister(s) | Negar Mirsalehi |
| Garndfather | Not Made Public |
| Grandmother | Unavailable |
| Signs | |
|---|---|
| Sun Sign | Scorpio |
| Star Sign | N/A |
| Birth Sign Duality | N/A |
| Birth Sign Modality | N/A |
| Education | |
|---|---|
| Highest Qulification | University Graduate (Degree in International Busin |
| High School | Local High School |
| College | Not Enrolled |
| University | Vrije Universiteit |
| Awards | ||||
|---|---|---|---|---|
| Under Review | ||||