
|
|
Happy BirthdayNovember 4, 1992 |
|
|
Birthplace
N/A |
|
|
Age
28 years old |
|
|
Birth Sign
Scorpio |
| Net Worth | |
|---|---|
| Net Worth in 2021 | $400 thousand |
| Annual Earnings | $33 thousand |
| Assets | Will update |
| Basic Info | |
|---|---|
| Full Real Name | Lyna Perez |
| Date of Birth |
November 4, 1992 |
| Age | 28 years old |
| died | 0000-00-00 |
| Birthday | November 04 |
| Yers of Birth | 1992 |
| Nick Name | Lynaritaa |
| Family Name | Perez |
| Birth Place | Miami, Florida |
| Residence | Miami, Florida |
| Gender | Female |
| Profession | Model, Instagram celebrity |
| Nationality | American |
| Ethnicity | White |
| Fluently Speaks | N/A |
| Religion | Christianity |
| Personal Life | |
|---|---|
| Marital Status | Unmarried |
| Partner | N/A |
| Spouse | Unmarried |
| Son(s) | Not given birth |
| Daughter(s) | Not yet born |
| Physical Stats | |
|---|---|
| Height (in feets) | 5 feet and 6 inches |
| Weight (in kgs) | 48 kg |
| Height (in meters) | 1.67 m |
| Weight (in lbs) | 110 lbs |
| Bust Waist Hip | N/A |
| Measurements | 32-24-34 |
| Hair Color | Brown |
| Eye Color | Brown |
| Shoe Size | N/A |
| Tatoo | yes |
| Family | |
|---|---|
| Father | Not disclosed |
| Mother | Not mentioned |
| Brother(s) | Not revealed |
| Sister(s) | No sister |
| Garndfather | Not unveiled |
| Grandmother | Not divulged |
| Signs | |
|---|---|
| Sun Sign | Scorpio |
| Star Sign | N/A |
| Birth Sign Duality | N/A |
| Birth Sign Modality | N/A |
| Education | |
|---|---|
| Highest Qulification | High school graduate |
| High School | Local high school |
| College | Not enrolled |
| University | Not attended |
| Awards | ||||
|---|---|---|---|---|
| Under Review | ||||