| Net Worth | |
|---|---|
| Net Worth in 2021 | $2 million USD |
| Annual Earnings | N/A |
| Assets | N/A |
| Basic Info | |
|---|---|
| Full Real Name | Brandon Farris |
| Date of Birth |
June 5, 1991 |
| Age | 30 years old |
| died | 0000-00-00 |
| Birthday | June 5 |
| Yers of Birth | 1991 |
| Nick Name | Brandon |
| Family Name | Farris |
| Birth Place | United States |
| Residence | United States |
| Gender | Male |
| Profession | Youtuber |
| Nationality | American |
| Ethnicity | White |
| Fluently Speaks | N/A |
| Religion | Christianity |
| Personal Life | |
|---|---|
| Marital Status | Single |
| Partner | Maria Gloria |
| Spouse | N/A |
| Son(s) | N/A |
| Daughter(s) | N/A |
| Physical Stats | |
|---|---|
| Height (in feets) | 5′ 11″ |
| Weight (in kgs) | 65 kg |
| Height (in meters) | 1.80 m |
| Weight (in lbs) | 143 lbs |
| Bust Waist Hip | N/A |
| Measurements | Not Known |
| Hair Color | Blonde |
| Eye Color | Brown |
| Shoe Size | N/A |
| Tatoo | N/A |
| Family | |
|---|---|
| Father | Larry Farris |
| Mother | Dena Farris |
| Brother(s) | N/A |
| Sister(s) | N/A |
| Garndfather | Under Review |
| Grandmother | Under Review |
| Signs | |
|---|---|
| Sun Sign | N/A |
| Star Sign | N/A |
| Birth Sign Duality | N/A |
| Birth Sign Modality | N/A |
| Education | |
|---|---|
| Highest Qulification | Under Review |
| High School | Under Review |
| College | Not Known |
| University | Not Found |
| Awards | ||||
|---|---|---|---|---|
| Under Research | ||||