
|
|
Happy BirthdayDecember 15, 2002 |
|
|
Birthplace
N/A |
|
|
Age
18 years old |
|
|
Birth Sign
Sagittarius |
| Net Worth | |
|---|---|
| Net Worth in 2021 | $500 Thousand |
| Annual Earnings | N/A |
| Assets | N/A |
| Basic Info | |
|---|---|
| Full Real Name | Antonio Garza |
| Date of Birth |
December 15, 2002 |
| Age | 18 years old |
| died | 0000-00-00 |
| Birthday | December 15 |
| Yers of Birth | 2002 |
| Nick Name | Antonio |
| Family Name | Garza |
| Birth Place | Austin, Texas, United States |
| Residence | USA |
| Gender | Female |
| Profession | YouTuber, Makeup Artist |
| Nationality | American |
| Ethnicity | White |
| Fluently Speaks | N/A |
| Religion | Christianity |
| Personal Life | |
|---|---|
| Marital Status | Unmarried |
| Partner | N/A |
| Spouse | N/A |
| Son(s) | N/A |
| Daughter(s) | N/A |
| Physical Stats | |
|---|---|
| Height (in feets) | 5′ 6″ |
| Weight (in kgs) | 50 kg |
| Height (in meters) | 1.67 m |
| Weight (in lbs) | 110 lbs |
| Bust Waist Hip | N/A |
| Measurements | 32-26-34 |
| Hair Color | N/A |
| Eye Color | N/A |
| Shoe Size | N/A |
| Tatoo | N/A |
| Family | |
|---|---|
| Father | Not Found |
| Mother | Not Known |
| Brother(s) | N/A |
| Sister(s) | N/A |
| Garndfather | N/A |
| Grandmother | N/A |
| Signs | |
|---|---|
| Sun Sign | Sagittarius |
| Star Sign | N/A |
| Birth Sign Duality | N/A |
| Birth Sign Modality | N/A |
| Education | |
|---|---|
| Highest Qulification | High School |
| High School | Not Found |
| College | Under Review |
| University | Not Known |
| Socail Profiles | ||||
|---|---|---|---|---|
| Youtube | TikTok | |||
| Awards | ||||
|---|---|---|---|---|
| Under Research | ||||