
|
|
Happy BirthdayMarch 27, 2002 |
|
|
Birthplace
N/A |
|
|
Age
19 years old |
|
|
Birth Sign
Aries |
| Net Worth | |
|---|---|
| Net Worth in 2021 | $1.5 million |
| Annual Earnings | $83 thousand |
| Assets | Will Update |
| Basic Info | |
|---|---|
| Full Real Name | Amelie Zilber |
| Date of Birth |
March 27, 2002 |
| Age | 19 years old |
| died | 0000-00-00 |
| Birthday | March 27 |
| Yers of Birth | 2002 |
| Nick Name | Amelie |
| Family Name | Zilber |
| Birth Place | United States |
| Residence | United States |
| Gender | Female |
| Profession | Model, Instagram Star, TikToker |
| Nationality | American |
| Ethnicity | White (British-Irish) |
| Fluently Speaks | N/A |
| Religion | Christianity |
| Personal Life | |
|---|---|
| Marital Status | Unmarried |
| Partner | N/A |
| Spouse | Unmarried |
| Son(s) | Not Yet Born |
| Daughter(s) | Not Given Birth |
| Physical Stats | |
|---|---|
| Height (in feets) | 5 feet and 5 inches |
| Weight (in kgs) | 50 kg |
| Height (in meters) | 1.64 m |
| Weight (in lbs) | 111 lbs |
| Bust Waist Hip | N/A |
| Measurements | 34-23-35 |
| Hair Color | Light Brown |
| Eye Color | Blue |
| Shoe Size | N/A |
| Tatoo | None |
| Family | |
|---|---|
| Father | Laurent Zilber |
| Mother | Christina Zilber |
| Brother(s) | Eman Zilber |
| Sister(s) | No Known Sister |
| Garndfather | Not Mentioned |
| Grandmother | Not Divulged |
| Signs | |
|---|---|
| Sun Sign | Aries |
| Star Sign | N/A |
| Birth Sign Duality | N/A |
| Birth Sign Modality | N/A |
| Education | |
|---|---|
| Highest Qulification | Graduate |
| High School | Harvard-Westlake School |
| College | Not Enrolled |
| University | Not attended |
| Awards | ||||
|---|---|---|---|---|
| Under Review | ||||