
|
|
Happy BirthdaySeptember 17, 1989 |
|
|
Birthplace
N/A |
|
|
Age
31 years old |
|
|
Birth Sign
Virgo |
| Net Worth | |
|---|---|
| Net Worth in 2021 | $500 thousand |
| Annual Earnings | $41 thousand |
| Assets | Will Update |
| Basic Info | |
|---|---|
| Full Real Name | Abby Dowse |
| Date of Birth |
September 17, 1989 |
| Age | 31 years old |
| died | 0000-00-00 |
| Birthday | September 17 |
| Yers of Birth | 1989 |
| Nick Name | Abby |
| Family Name | Dowse |
| Birth Place | Sydney, New South Wales, Australia |
| Residence | Sydney, Australia |
| Gender | Female |
| Profession | Model, Fitness Trainer, Instagram Star |
| Nationality | Australian |
| Ethnicity | White |
| Fluently Speaks | N/A |
| Religion | Christianity |
| Personal Life | |
|---|---|
| Marital Status | Unmarried |
| Partner | N/A |
| Spouse | Not Yet Married |
| Son(s) | Not Yet Born |
| Daughter(s) | Not Given Birth |
| Physical Stats | |
|---|---|
| Height (in feets) | 5 feet and 10 inches |
| Weight (in kgs) | 59 kg |
| Height (in meters) | 1.78 m |
| Weight (in lbs) | 131 lbs |
| Bust Waist Hip | N/A |
| Measurements | 36-23-35 |
| Hair Color | Blonde |
| Eye Color | Light Brown |
| Shoe Size | N/A |
| Tatoo | None |
| Family | |
|---|---|
| Father | Not Made Public |
| Mother | Name Not Presented |
| Brother(s) | Not Available |
| Sister(s) | Not Mentioned |
| Garndfather | Not Disclosed |
| Grandmother | Not Divulged |
| Signs | |
|---|---|
| Sun Sign | Virgo |
| Star Sign | N/A |
| Birth Sign Duality | N/A |
| Birth Sign Modality | N/A |
| Education | |
|---|---|
| Highest Qulification | High School Degree |
| High School | Local High School |
| College | Not Attended |
| University | Not Enrolled |
| Awards | ||||
|---|---|---|---|---|
| Under Review | ||||