| Net Worth | |
|---|---|
| Net Worth in 2021 | $1 million |
| Annual Earnings | N/A |
| Assets | N/A |
| Basic Info | |
|---|---|
| Full Real Name | Elijah Peter Best |
| Date of Birth |
April 29, 1998 |
| Age | 23 years old |
| died | 0000-00-00 |
| Birthday | April 29 |
| Yers of Birth | 1998 |
| Nick Name | Sketch |
| Family Name | Best |
| Birth Place | Massachusetts, USA |
| Residence | Massachusetts |
| Gender | Male |
| Profession | Gamer, YouTuber |
| Nationality | American |
| Ethnicity | White |
| Fluently Speaks | N/A |
| Religion | Christianity |
| Personal Life | |
|---|---|
| Marital Status | Unmarried |
| Partner | Single |
| Spouse | N/A |
| Son(s) | N/A |
| Daughter(s) | N/A |
| Physical Stats | |
|---|---|
| Height (in feets) | 5′ 7″ |
| Weight (in kgs) | 60 kg |
| Height (in meters) | 1.7 m |
| Weight (in lbs) | 132 lbs |
| Bust Waist Hip | N/A |
| Measurements | Will update |
| Hair Color | N/A |
| Eye Color | N/A |
| Shoe Size | N/A |
| Tatoo | N/A |
| Family | |
|---|---|
| Father | Not known |
| Mother | Not disclosed |
| Brother(s) | N/A |
| Sister(s) | N/A |
| Garndfather | N/A |
| Grandmother | N/A |
| Signs | |
|---|---|
| Sun Sign | Taurus |
| Star Sign | N/A |
| Birth Sign Duality | N/A |
| Birth Sign Modality | N/A |
| Education | |
|---|---|
| Highest Qulification | Graduate |
| High School | Local high school |
| College | Not joined |
| University | Not enrolled |
| Awards | ||||
|---|---|---|---|---|
| Under Research | ||||