
|
|
Happy BirthdayJanuary 28, 2004 |
|
|
Birthplace
N/A |
|
|
Age
17 years old |
|
|
Birth Sign
Aquarius |
| Net Worth | |
|---|---|
| Net Worth in 2021 | $400 thousand |
| Annual Earnings | N/A |
| Assets | N/A |
| Basic Info | |
|---|---|
| Full Real Name | Peyton Coffee |
| Date of Birth |
January 28, 2004 |
| Age | 17 years old |
| died | 0000-00-00 |
| Birthday | January 28 |
| Yers of Birth | 2004 |
| Nick Name | Peyton |
| Family Name | Coffee |
| Birth Place | Los Angeles, California |
| Residence | Los Angeles, California |
| Gender | Female |
| Profession | TikToker |
| Nationality | American |
| Ethnicity | Caucasian |
| Fluently Speaks | N/A |
| Religion | Christianity |
| Personal Life | |
|---|---|
| Marital Status | Unmarried |
| Partner | N/A |
| Spouse | N/A |
| Son(s) | N/A |
| Daughter(s) | N/A |
| Physical Stats | |
|---|---|
| Height (in feets) | 5′ 7″ |
| Weight (in kgs) | 52 kg |
| Height (in meters) | 1.7 m |
| Weight (in lbs) | 114.5 lbs |
| Bust Waist Hip | N/A |
| Measurements | Will update |
| Hair Color | N/A |
| Eye Color | N/A |
| Shoe Size | N/A |
| Tatoo | N/A |
| Family | |
|---|---|
| Father | Jason Coffee |
| Mother | Chassy Coffee |
| Brother(s) | Caleb Coffee and Issac Coffee |
| Sister(s) | N/A |
| Garndfather | N/A |
| Grandmother | N/A |
| Signs | |
|---|---|
| Sun Sign | Aquarius |
| Star Sign | N/A |
| Birth Sign Duality | N/A |
| Birth Sign Modality | N/A |
| Education | |
|---|---|
| Highest Qulification | Still in school |
| High School | Local High School |
| College | Not joined |
| University | Not enrolled |
| Awards | ||||
|---|---|---|---|---|
| Under Research | ||||