| Net Worth | |
|---|---|
| Net Worth in 2021 | $150 thousand USD |
| Annual Earnings | N/A |
| Assets | N/A |
| Basic Info | |
|---|---|
| Full Real Name | Mark Anastasio |
| Date of Birth |
May 27, 2004 |
| Age | 17 years old |
| died | 0000-00-00 |
| Birthday | May 27 |
| Yers of Birth | 2004 |
| Nick Name | Marky |
| Family Name | Anastasio |
| Birth Place | Bridgeport, Connecticut, United States |
| Residence | Connnecticut, United States |
| Gender | Male |
| Profession | Actor |
| Nationality | American |
| Ethnicity | Caucasian |
| Fluently Speaks | N/A |
| Religion | Christianity |
| Personal Life | |
|---|---|
| Marital Status | Single |
| Partner | Under Research |
| Spouse | N/A |
| Son(s) | N/A |
| Daughter(s) | N/A |
| Physical Stats | |
|---|---|
| Height (in feets) | 5′ 10″ |
| Weight (in kgs) | 60 kg |
| Height (in meters) | 1.78 m |
| Weight (in lbs) | 132 lbs |
| Bust Waist Hip | N/A |
| Measurements | Unknown |
| Hair Color | Dark Brown |
| Eye Color | Hazel |
| Shoe Size | N/A |
| Tatoo | N/A |
| Family | |
|---|---|
| Father | Not Disclosed |
| Mother | Not Disclosed |
| Brother(s) | N/A |
| Sister(s) | N/A |
| Garndfather | Unknown |
| Grandmother | Unknown |
| Signs | |
|---|---|
| Sun Sign | N/A |
| Star Sign | N/A |
| Birth Sign Duality | N/A |
| Birth Sign Modality | N/A |
| Education | |
|---|---|
| Highest Qulification | High School |
| High School | Under Reseacrh |
| College | Under Reseacrh |
| University | Not enrolled |
| Awards | ||||
|---|---|---|---|---|
| Under Research | ||||