
|
|
Happy BirthdayJanuary 29, 1999 |
|
|
Birthplace
N/A |
|
|
Age
22 years old |
|
|
Birth Sign
Aquarius |
| Net Worth | |
|---|---|
| Net Worth in 2021 | $500 thousand USD |
| Annual Earnings | N/A |
| Assets | N/A |
| Basic Info | |
|---|---|
| Full Real Name | Madison Bailey |
| Date of Birth |
January 29, 1999 |
| Age | 22 years old |
| died | 0000-00-00 |
| Birthday | January 29 |
| Yers of Birth | 1999 |
| Nick Name | Maddie |
| Family Name | Bailey |
| Birth Place | North Carolina, United States |
| Residence | Los Angeles, California |
| Gender | Female |
| Profession | Actress |
| Nationality | American |
| Ethnicity | Multi-racial |
| Fluently Speaks | N/A |
| Religion | Christian |
| Personal Life | |
|---|---|
| Marital Status | Unmarried |
| Partner | N/A |
| Spouse | N/A |
| Son(s) | N/A |
| Daughter(s) | N/A |
| Physical Stats | |
|---|---|
| Height (in feets) | 5′ 8″ |
| Weight (in kgs) | 58 kg |
| Height (in meters) | 1.73 m |
| Weight (in lbs) | 128 lbs |
| Bust Waist Hip | N/A |
| Measurements | 34-24-36 |
| Hair Color | Brown |
| Eye Color | Brown |
| Shoe Size | N/A |
| Tatoo | No |
| Family | |
|---|---|
| Father | Not Disclosed |
| Mother | Not Disclosed |
| Brother(s) | N/A |
| Sister(s) | N/A |
| Garndfather | Under Research |
| Grandmother | Will Update |
| Signs | |
|---|---|
| Sun Sign | Aquarius |
| Star Sign | N/A |
| Birth Sign Duality | N/A |
| Birth Sign Modality | N/A |
| Education | |
|---|---|
| Highest Qulification | High School Graduate |
| High School | Local High School |
| College | Not Enrolled |
| University | Not Enrolled |
| Awards | ||||
|---|---|---|---|---|
| Under Research | ||||