
|
|
Happy BirthdayAugust 28, 2005 |
|
|
Birthplace
N/A |
|
|
Age
15 years old |
|
|
Birth Sign
Virgo |
| Net Worth | |
|---|---|
| Net Worth in 2021 | $500,000 |
| Annual Earnings | N/A |
| Assets | N/A |
| Basic Info | |
|---|---|
| Full Real Name | Alana Thompson |
| Date of Birth |
August 28, 2005 |
| Age | 15 years old |
| died | 0000-00-00 |
| Birthday | August 28 |
| Yers of Birth | 2005 |
| Nick Name | Honey Boo Boo, Tom |
| Family Name | Thompson |
| Birth Place | Mcintyre, Georgia, USA |
| Residence | Mcintyre, Georgia, USA |
| Gender | Female |
| Profession | TV Reality Star |
| Nationality | American |
| Ethnicity | White |
| Fluently Speaks | N/A |
| Religion | Christianity |
| Personal Life | |
|---|---|
| Marital Status | Unmarried |
| Partner | N/A |
| Spouse | N/A |
| Son(s) | N/A |
| Daughter(s) | N/A |
| Physical Stats | |
|---|---|
| Height (in feets) | 4′ 11″ |
| Weight (in kgs) | 56 kg |
| Height (in meters) | 1.49 m |
| Weight (in lbs) | 123.459 lbs |
| Bust Waist Hip | N/A |
| Measurements | Not Available |
| Hair Color | Blonde |
| Eye Color | Blue |
| Shoe Size | N/A |
| Tatoo | No |
| Family | |
|---|---|
| Father | Mike Thompson |
| Mother | June Shannon |
| Brother(s) | N/A |
| Sister(s) | N/A |
| Garndfather | Under Research |
| Grandmother | Will Update |
| Signs | |
|---|---|
| Sun Sign | Virgo |
| Star Sign | N/A |
| Birth Sign Duality | N/A |
| Birth Sign Modality | N/A |
| Education | |
|---|---|
| Highest Qulification | Schooling Level Education |
| High School | Not Relevant |
| College | Not Relevant |
| University | Not Relevant |
| Awards | ||||
|---|---|---|---|---|
| Under Research | ||||