
|
|
Happy BirthdayFebruary 25, 1995 |
|
|
Birthplace
N/A |
|
|
Age
26 years old |
|
|
Birth Sign
N/A |
| Net Worth | |
|---|---|
| Net Worth in 2021 | $1 million USD |
| Annual Earnings | N/A |
| Assets | N/A |
| Basic Info | |
|---|---|
| Full Real Name | Alexandra Rojas |
| Date of Birth |
February 25, 1995 |
| Age | 26 years old |
| died | 0000-00-00 |
| Birthday | February 25 |
| Yers of Birth | 1995 |
| Nick Name | Alexandra |
| Family Name | Rojas |
| Birth Place | Knoxville City, USA |
| Residence | USA |
| Gender | Female |
| Profession | Political Commentator |
| Nationality | American |
| Ethnicity | Mixed |
| Fluently Speaks | N/A |
| Religion | Not Known |
| Personal Life | |
|---|---|
| Marital Status | Unmarried |
| Partner | N/A |
| Spouse | N/A |
| Son(s) | N/A |
| Daughter(s) | N/A |
| Physical Stats | |
|---|---|
| Height (in feets) | 5′ 6″ |
| Weight (in kgs) | 58 kg |
| Height (in meters) | 1.72 m |
| Weight (in lbs) | 128 lbs |
| Bust Waist Hip | N/A |
| Measurements | Under Review |
| Hair Color | Brunette |
| Eye Color | Brown |
| Shoe Size | N/A |
| Tatoo | N/A |
| Family | |
|---|---|
| Father | Not Disclosed |
| Mother | Not Known |
| Brother(s) | N/A |
| Sister(s) | N/A |
| Garndfather | Under Review |
| Grandmother | Under Review |
| Signs | |
|---|---|
| Sun Sign | N/A |
| Star Sign | N/A |
| Birth Sign Duality | N/A |
| Birth Sign Modality | N/A |
| Education | |
|---|---|
| Highest Qulification | Graduate |
| High School | Glastonbury High School |
| College | Orange Coast College |
| University | Not Known |
| Awards | ||||
|---|---|---|---|---|
| Under Research | ||||