| Net Worth | |
|---|---|
| Net Worth in 2021 | $700 thousand |
| Annual Earnings | $58 thousand |
| Assets | Mercedes G63 |
| Basic Info | |
|---|---|
| Full Real Name | Deshae Frost |
| Date of Birth |
January 9, 2001 |
| Age | 20 years old |
| Died | November 30, -0001 |
| Birthday | January 9th |
| Yers of Birth | 2001 |
| Nick Name | Deshae |
| Family Name | Frost |
| Birth Place | Seattle, Washington, USA |
| Residence | Los Angeles, Californai |
| Gender | Male |
| Profession | Actor, Comedian, YouTuber |
| Country | USA |
| Nationality | American |
| Ethnicity | African-American |
| Religion | Christianity |
| Personal Life | |
|---|---|
| Marital Status | single |
| Partner | Jordyn |
| Spouse | N/A |
| No Of Children | N/A |
| Son(s) | N/A |
| Daughter(s) | N/A |
| Physical Stats | |
|---|---|
| Height (in feets) | 5 feet and 5 inches |
| Height (in meters) | 1.65 m |
| Weight (in kgs) | 65 kg |
| Weight (in lbs) | 145 lbs |
| Bust Waist Hip | N/A |
| Measurements | 38-32-34 |
| Hair Color | Black |
| Eye Color | Dark Brown |
| Shoe Size | N/A |
| Tatoo | None |
| Family | |
|---|---|
| Father | N/A |
| Mother | Monique Camillo |
| Brother(s) | Amare Frost |
| Sister(s) | Brooklyn Frost |
| Garndfather | N/A |
| Grandmother | N/A |
| Signs | |
|---|---|
| Sun Sign | Capricorn |
| Star Sign | Capricorn |
| Birth Sign Duality | N/A |
| Birth Sign Modality | N/A |
| Education | |
|---|---|
| Highest Qulification | Graduate |
| University | N/A |
| College | N/A |
| High School | Local High School |
| Awards | ||||
|---|---|---|---|---|
|
||||